MUHAMMED ENES ÖZER

HUBB REKLAM / ŞIRKET SAHIBI

CV

Deneyimler

 

Mat Mimari - Tasarımcı - Proje Değerlendirme - 2017 / 2018

Mat mimari bünyesinde 1 sene boyunca yarı zamanlı olarak mimari projelerde tasarımcı ve değerlendirici olarak görev aldım.

 

Hubb Reklam & Mimarlık Ajansı - Yönetici - 2018'den beri

Temelleri 2018 yılında atılan reklam ajansımızın amacı; kaliteli hizmet vermekle birlikte tüm çalışmalarını ciddi ve titizlikle yapıp bir değer ortaya çıkarmaktır. Bir reklam ajansının “eksiksiz hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini farkında olup bunu uygulamaya koymuş, kurumsal bir reklam ajansıyız.Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip; zaman, emek ve mali kayıp yaşatmadan en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak için sonsuz bir inanç ve güç ile çalışıyoruz.Farklı fikirleri, değişik mecraları ve yenilikçi tasarımları ortaya koymak için buradayız. Müşterilerimizi titizlikle seçerek tüm kaliteli, vizyon sahibi, iyi amaç güden ortaklıklarımıza ve işlerimize imza attık ve atmaya devam edeceğiz.

 

Eğitim

 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Mezun

 

 

Yetenekler

Adobe Photoshop

 

Adobe Illustrator

 

Adobe Premier Pro

 

Adobe After Effect

 

Muhasebe

 

Pazarlama

 

İnsan Kaynakları ve Yönetim

Progress Bars75.png
Progress Bars90.png
Progress Bars90.png
Progress Bars90.png
Progress Bars90.png
Progress Bars90.png
Progress Bars.png
Muhammed Enes ÖZER
 
Sirket Sahibi
hubbreklam@gmail.com

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Eğitimini aldığım dersler haricinde kendimi bilgisayar programları konusunda tasarım üzerine geliştirdim ve gelişmeye devam etmekteyim. Gelişen dünyada Teknoloji devrinde olduğumuzdan yeni  teknoloji ile yakından ilgilenmekteyim. İlgilerimin arasında 3 Boyutlu Modelleme ve Mimari de bulunmakta. İşim ''Hubb Reklam & Mimari'' Reklamcılık ve Mimari üzerine olduğu için Sosyal Medya Yönetimi ile yakından ilgilenmekteyim.

Diller

Ingilizce

Almanca

Progress Bars60.png
Progress Bars35.png